Nariai

General financing

Finansų įstaiga "General Financing" teikia pirkimo išsimokėtinai paslaugas ir vartojimo kreditus iki 15 000 Eur bei yra viena šių paslaugų rinkos lyderių Lietuvoje. "General Financing" vartojimo kreditų suteikimo procedūros yra lengvos ir paprastos, nes kiekvieno kliento mokumas įvertinamas automatiškai per kelias minutes, naudojant pažangią informacinę sistemą, leidžiančią gauti ir įvertinti duomenis apie asmenį iš įvairių duomenų bazių bei registrų.

Bendrovės paslaugos teikiamos daugiau nei 1000 vietų visoje Lietuvoje: 18 bendrovės klientų aptarnavimo skyrių, "Lietuvos pašto" skyriuose, "Topo centro" parduotuvėse ir kitose "General Financing" ženklu pažymėtose prekybos ar paslaugų teikimo vietose.

2013 metų rugsėjo mėnesį 100 % "General Financing” akcijų iš Prancūzijos banko "Societe Generale" įsigijo Švedijos finansų bendrovė "Marginalen AB".

UAB "General Financing"
www.gf.lt
E. paštas: info@gf.lt
Tel.: 8 700 331 23


Credit24

UAB "IPF Digital Lietuva" Lietuvoje valdo "Credit24" ir "Sving" prekės ženklus, yra viena didžiausių vartojimo finansavimo paslaugų bendrovių šalyje.

"IPF Digital" 2014 m. pabaigoje prisijungė prie "International Personal Finance" (IPF) grupės. Ši britų kompanija yra sukaupusi daugiau nei 136 metų patirties, vykdo veiklą aštuoniose pasaulio valstybėse, jos paslaugomis naudojasi daugiau nei 2,6 milijonų klientų. IPF grupės akcijos kotiruojamos Londono bei Varšuvos vertybinių popierių biržose.

International Personal Finance centrinis biuras yra Jungtinėje Karalystėje, Leeds mieste. Bendrovėje dirba daugiau nei 7 000 darbuotojų ir 30 0000 kredito tarpininkų.

UAB "IPF Digital Lietuva"
www.credit24.lt
E. paštas: info@credit24.lt
Tel.: 8 524 303 89


Moment Credit

UAB "Moment Credit" veikia nuo 2007 metų. Tai patyrusių profesionalų komanda, sukūrusi greitą, patogų ir paprastą būdą skolintis. Bendrovė viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo teikti klientams kreditus internetu ir pirmoji pasiūlė kreditus SMS žinute. "Moment Credit" ne tik maksimaliai rūpinasi savo klientų patogumu, bet ir atsakingai skolina bei valdo mokumo riziką. Bendrovė nuolat investuoja į informacinių technologijų sistemos tobulinimą ir personalo kvalifikacijos kėlimą.

UAB "Moment Credit"
www.momentcredit.lt
E. paštas: info@momentcredit.lt
Tel.: 8 523 446 56


Provident

"Provident Finansai" priklauso tarptautinei finansų grupei "International Personal Finance", turinčiai 136 metų veiklos patirtį bei 2,6 mln. klientų visame pasaulyje. Tarptautiniu mastu IPF turi maždaug 7000 darbuotojų bei 30 000 kredito tarpininkų ir yra vienas iš didžiausių britų darbdavių Vidurio ir Rytų Europoje. IPF Grupė "Provident" vardu veiklą vykdo Lenkijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Meksikoje, Rumunijoje, o nuo 2013 metų ir Lietuvoje bei Bulgarijoje. IPF akcijos kotiruojamos Londono bei Varšuvos biržose.

Provident Polska S.A. filialas "Provident Finansai"
www.provident.lt
E. paštas: kab@provident.lt
Tel.: 8 661 063 00


Creditinfo Lietuva

Kreditų biuras "Creditinfo" – tai atsakingam skolinimui skirta sistema. Joje klientų kreditingumą vertina bankai, kredito unijos, lizingo, vartojimo kredito ir kitos įmonės. Kreditų biuras atlieka svarbų vaidmenį finansų sistemoje, nes finansų įstaigoms padeda priimti pagrįstus ir atsakingus sprendimus, o vartotojus apsaugo nuo pernelyg didelių finansinių įsipareigojimų. Gyventojai kreditų biure sukauptą savo istoriją gali pasitikrinti savitarnos svetainėje "Mano Creditinfo" (www.manocreditinfo.lt).

Creditinfo Lietuva
www.creditinfo.lt
E. paštas: info@creditinfo.lt
Tel.: 8 661 063 00

Naujienlaiškių prenumerata
Asociacijos nariai
Provident General financing Creditinfo Lietuva Moment credit Credit24
Kopijuoti draudžiama © LVLKA 2010. Visos teisės saugomos.
Tel.: +370 659 33875
El. paštas: info@lvlka.lt