Apie LVLKA

„Lietuvos vartojimo lizingo ir kredito asociacijos“ (LVLKA) misija – įtvirtinti profesionalaus vartojimo lizingo ir kreditų paslaugų teikimo standartus, kad finansų įmonės atsakingai teiktų finansines paslaugas.

LVLKA – stipri, kompetentinga, vieninga ir aktyvi Lietuvos ekonominio ir finansinio gyvenimo dalyvė, reiškianti savo nuomonę aktualiais klausimais, teikianti pasiūlymus valstybės institucijoms dėl įstatymų ir kitų teisės aktų projektų, formuojant ir vykdant vartojimo lizingo ir kreditų paslaugų teikimo politiką.

LVLKA siekia įgyvendinti atsakingo skolinimo politiką bei puoselėti teigiamą vartojimo lizingo ir kreditų sektoriaus įvaizdį informuodama visuomenę apie vartojimo lizingo ir kreditų rinką bei savo narių veiklą.

LVLKA koordinuoja asociacijos narių pastangas plėtojant savo veiklą bei atstovauja jų interesams, bendradarbiauja su panašia veikla užsiimančiomis užsienio organizacijomis, skatina šioje srityje dirbančių specialistų profesionalumą, etišką ir kokybišką profesinę veiklą.

LVLKA nariai įsipareigoja griežtai laikytis nustatytų reikalavimų profesionaliai vartojimo lizingo ir kreditų paslaugų veiklai, bendradarbiauti vykdant visus teisės aktuose numatytus reikalavimus, susijusius su vartojimo lizingo ir kreditų paslaugų veikla, šviesti vartotojus, informuoti juos apie būtinybę įvertinti įsipareigojimų įvykdymo galimybes ir perteklinai nefinansuoti vartotojų.

LVLKA steigėjai yra UAB „General Financing“, „Moment Credit“ ir „MCB Finance“. Tai didžiausią patirtį ir vartotojų skaičių turinčios vartojimo lizingo ir kreditų įmonės Lietuvoje.
Naujienlaiškių prenumerata
Asociacijos nariai
Provident General financing Creditinfo Lietuva Moment credit Credit24
Kopijuoti draudžiama © LVLKA 2010. Visos teisės saugomos.
Tel.: +370 659 33875
El. paštas: info@lvlka.lt